decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Witaj na moim blogu!

Nie wiem jak, ale trafiłeś na stronę miłośnika gry w geocaching – piętaszka. Stronę prowadzoną przez keszomaniaka dla keszomaniaków. Co to za wynalazek i na czym polega dowiesz się niebawem na naszej stronie, ale równie dobrze możesz zapytać wujka google, który zawsze prawdę Ci powie;) Niniejszy blog w zamyśle ma być wirtualnym dziennikiem wypraw oraz swoistym pamiętnikiem, a ponieważ życie to nie bajka, będzie raz „śmieszno”, raz „straszno”. Mam jednak nadzieję, że znajdą tutaj coś dla siebie osoby, które dopiero chciałyby zacząć zabawę oraz Ci, którzy są już doświadczonymi poszukiwaczami. A teraz, zgodnie z nazwą tej zakładki, zapraszam do bliższego poznania, autora tego bloga…

 

 

o pietaszku

 

Pseudonim: piętaszek
Funkcja: kierowca-nawigator, planista, motywator, nerwus, główny poszukiwacz
Mocne strony: spory limit Internetu w telefonie, sprawność fizyczna, bywa pomysłowy
Orientacja w terenie: daje radę
Zarażony keszomanią: 28.04.2015r.

Opis:
Chłop jak Dąb. Pomimo nie najmłodszego już wieku, z każdej znalezionej skrytki cieszy się jak dziecko z cukierka (wyjątkiem jest znalezienie skrytki zagadki, kiedy to euforia sięga zenitu). Bywa nerwowy, co w szukaniu nie pomaga, ale także uparty, co w szukaniu często się przydaje. Ryzykant z natury – często ryzykuje dostaniem mandatu za złe parkowanie w trakcie podejmowania skrytek, w myśl zasady „no risk, no fun” (do pierwszego mandatu). Marzy mu się zostać skrytkowym mistrzem, choć na przeszkodzie stoi jego techniczny antytalent. Objawia się on tym, że prozaiczne przybicie gwoździa bez trafienia we własny palec, uznać można za sukces wart świętowania. W ramach rekompensaty jest w stanie sklecić kilka linijek tekstu, czego wynikiem są treści niniejszego bloga.

 

o kocie

Pseudonim: Sokrates
Funkcja: stróż -dozorca
Mocne strony: jest kotem i to wystarczy, poza tym jest słodziutki
Orientacja w terenie: przewodnik po pokoju, łazience, kuchni i przedpokoju (porusza się po tym terenie z zamkniętymi oczami)
Zarażony keszomanią: jedyny zdrowy

Opis:
Kot jaki jest każdy widzi. Niestrudzony łowca obiektów latających (ze szczególnym uwzględnieniem much i komarów), piłek i pozwijanych papierków. Miłośnik twardego snu. Kiedy piętaszek poluje na kesze, kocur pilnuje dobytku – z sukcesami (póki co nic z domu nie zginęło). Nawet sobie nie wyobraża jak bardzo trzymam za niego kciuki w tej materii. Ma nieoceniony wkład w projektowaniu pierwszego piętaszkowego PWG.

 

Zobacz również:
Narodziny piętaszka i Szarotki

loading
×
%d bloggers like this: