decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Geocaching Party – Podsumowanie

Wisienką na torcie naszej relacji niech będzie to, co każdy keszer lubi najbardziej – cyferki i statystyki!

W organizację całego cyklu imprez, które odbyły się w ramach Geocaching Party zaangażowanych było w różnym stopniu ponad 30 osób, które w sumie reprezentowały takie miasta jak: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Myślenice, Skawinę, Bochnię i… Katowice. Cykl liczył w sumie 6 eventów, w tym 1 event CITO.

Organizatorzy przygotowali setki zapowiadających wydarzenie drewniaczków, które wylądowały w skrytkach w całej Polsce oraz ulotek, które krążyły po różnych eventach razem z pokaźnym roll-upem reklamującym wydarzenie. Powyższe starania zaowocowały pojawieniem się 284 wpisów „will attend” i jeszcze większą mobilizacją organizatorów.

Oprócz wymienionych w powyższych tekstach osób zaangażowanych w przygotowanie i przebieg imprezy niewątpliwie należy wymienić również osoby takie jak semaprint, który wielkim nakładem sił własnych spinał do kupy całość oraz elales, która pomimo tego, że nie mogła się pojawić włożyła sporo czasu i wysiłku w pomoc przy organizacji. Nie sposób również pominąć innych, wcześniej nie wymienionych: Pelpolka, który zorganizował wystawę MPO, Bamboleona zaangażowanego w przygotowanie skrzynek specjalnie na okazje eventu, holdasy, którzy oprócz założenia eventowych skrzynek pomagali w logistyce wewnątrz NCK. Nieoceniony wkład w całość ma również Zielony Team i Bogobig (kopalnie pomysłów oraz nieoceniona pomoc przy rozkładaniu wystaw) oraz bezsenna, stojąca ramię w ramię ze Spartanami w recepcji. Profesjonalną obsługę fotograficzną imprezy zapewnił Tomek Piastuch, któremu również należą się zasłużone podziękowania.

Wspólna praca całego teamu zaowocowała zorganizowaniem największego eventu w Polsce 2016 roku. Do stolicy Małopolski zjechali się poszukiwacze z najdalszych zakątków Polski. Przybyli przedstawiciele Szczecina, Kalisza, Warszawy, Katowic, Jasła, Biecza, Górzna, Trzebini i wielu, wielu innych, łącznie z gośćmi za granicy.

W recepcji stawiło się 360 (!) zarejestrowanych na geocaching.com osób, z czego każdy dostał zestaw startowy, w tym koszulkę z logo GCMałopolska. W trakcie 5 godzin trwania głównego eventu przybyli na miejsce goście mogli obejrzeć prawie 3000 drewnianych krążków, zapoznać się z 4 gablotami wypełnionymi po brzegi geocoinami, nacieszyć oczy 200 wydrukowanymi geofotografiami i zobaczyć dodatkowe 400 w formie elektronicznej oraz docenić pieczątkowe walory letterboxów przy okazji podziwiania kolekcji 120 pieczątek pochodzących z tego rodzaju keszy. Oprócz oglądania, co bardziej energiczni poszukiwacze mieli okazję wspiąć się na drzewo, przebiec ok. 3,5 kilometra wokół Łąk Nowohuckich oraz zdobyć 8 rodzajów skrzynek w jeden dzień.

Spośród 360 uczestników, 132 osoby zdecydowały się wypełnić ankietę na temat wydarzenia. W ich opinii całość imprezy zasłużyła na ocenę 6,5 (!!!) w siedmiostopniowej skali, co jest niewątpliwie wielkim sukcesem oraz dobrą prognozą na przyszłość. Z atrakcji przygotowanych w ramach wydarzenia, ankietowanym najbardziej podobały się wystawy xWG, geocoinów i fotografii. Z imprez towarzyszących największym powodzeniem cieszyło się natomiast T5 Party.

My, jako uczestnicy i w niewielkim stopniu pomocnicy organizatorów z tego miejsca serdecznie dziękujemy za organizację tak dużego eventu, który według nas, w niedalekiej przyszłości stanie się Mega Eventem. I już dziś z niecierpliwością czekamy na kolejną odsłonę Geocaching Party!

autor Keszomaniacy1

Tags: event, geocaching, kesze, keszomaniacy, Nowohuckie Centrum Kultury, podsumowanie, szukanie skarbów

Dodaj komentarz

loading
×
%d bloggers like this: