decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Geocaching Party – MEET and GREET

keszomaniacy-geocaching-party-event-14

Pierwszą linią imprezowego frontu było spotkanie typu Meet & Greet, które odbyło się dzień przed główną atrakcją, a które stanowiło idealne preludium do dalszych wojaży. Okazję do spotkania znanych już poszukiwaczy oraz poznania nowych twarzy miał każdy keszer, który pojawił się w pubie T.E.A. Time przy ulicy Dietla 1 w Krakowie. Wynajęta sala, bogata oferta trunków oraz napojów bezalkoholowych i przede wszystkim luźna atmosfera  przyjały nawiązywaniu nowych znajomości i odświeżaniu starych.

Początkowo nie wiedzieliśmy czy uda nam się pojawić na pierwszym z serii spotkań, ponieważ zaangażowaliśmy się w pomoc przy organizacji głównego eventu w Nowohuckim Centrum Kultury oraz zobowiązaliśmy się odebrać z dworca naszego eventowego VIP-a wraz z toną jej wypalonego drewna, które miało być jedną z atrakcji wydarzenia. Suma sumarum, Szarotka już od południa wraz z resztą organizatorów przygotowywała witryny, rozdzielała eventowe drewniaki, kompletowała zestawy startowe, pomagała rozwieszać wystawę zdjęć i Bóg jeden raczy wiedzieć co jeszcze. Ja natomiast stałem w korku próbując dowieźć moją podopieczną, którą był nie kto inny jak występująca notorycznie w naszych tekstach CopernicusHigh, bezpiecznie i w przyzwoitym czasie do hotelu. Wszyscy zaangażowani w przygotowania uporali się ze swoimi zadaniami w terminie, co zaowocowało możliwością udania się na Meet & Greet Party. Oczywiście bez wahania ruszyliśmy na współrzędne startowe biorąc przy okazji na pokład Euphorię_.

Jak dobrze jest zobaczyć dawno niewidziane twarze! Na miejscu pojawiliśmy się około 21:00, w momencie kiedy spotkanie trwało w najlepsze. Niemal przy wejściu przywitał nas Gothrukk, który jak się okazało poświęcił chwilę na przeczytanie naszych opowieści ze Słowackiego Raju (a ponoć ludzie już nie czytają długich tekstów!), zaraz potem pojawił się wiecznie uśmiechnięty GoGacekGc, który również nas rozpoznał i czas nagle zaczął szybciej biec. Przed oczami przewijały się dziesiątki twarzy, witaliśmy się w miarę możliwości ze wszystkimi. Udało się zamienić kilka słów z Bamboleonem, którego kesze mieliśmy niedawno na celowniku, pojawił się też Tomasz.B, będący jednym z opiekunów T5 Party, byli przedstawiciele krakowskiej braci keszerskiej oraz wiele, wiele innych osób, których niestety nie dane nam było tego dnia poznać. Wszak do 22:00 czasu było niewiele, a przed tą właśnie godziną lokal się wyludnił, gdyż na mapie pojawiły się nowe, specjalnie przygotowane skrzynki, a wraz z nimi FTF-y do zebrania. Podczas, gdy dla nas dzień dobiegał końca, dla innych zaczynała się kolejna, intensywna, keszerska doba. W końcu najlepsze miało dopiero nadejść…

1

autor Keszomaniacy

Tags: event, geocaching, Geocaching Party Kraków 2016, Meet & Greet Party, Nowohuckie Centrum Kultury

Dodaj komentarz

loading
×
%d bloggers like this: